Celebrity Boutique
 
 

Salon Sukien Ślubnych Celebrity Boutique BiałystokCelebrity Boutique

512 400 237, celebrity@slubnasuknia.pl


Salon sukien ślubnych Celebrity Boutique to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. To wyjątkowe miejsce na mapie Białegostoku bezsprzecznie kojarzy się z nowoczesnością i znajomością najnowszych trendów w branży. Innowacyjny w swojej formie Celebrity Boutique Białystok to najmłodszy salon Grupy Ślubna Suknia szyty na miarę XXI wieku. Wyróżnia się zastosowaniem pionierskich technologii w obsłudze klienta gwarantujących najwyższy standard świadczenia usług. Znajdziecie tu stanowisko multimedialne łączące świat mody ślubnej ze światem nowinek technicznych. Profesjonalnie zorganizowane Atelier Krawiectwa Artystycznego to możliwość dowolnych przeróbek na życzenie klienta. Hair & Make-Up Room stanowi centrum doradztwa wizerunku ślubnego. Będzie można zasięgnąć tu porady wykwalifikowanych fryzjerów i wizażystów, wykonać próbny makijaż i fryzurę ślubną. Z kolei VIP Room powstał z myślą o klientach ceniących spokój i intymność. To specjalnie wydzielone miejsce, gdzie ślubnych wyborów podejmuje się w atmosferze relaksu z filiżanką aromatycznej kawy.

Do ślubu przygotują się tutaj zarówno Panie, jak i Panowie, a my zadbamy o ich potrzeby na każdym etapie planowania najważniejszego dnia w życiu. Wieloletnie doświadczenie w branży ślubnej jest gwarancją bezpieczeństwa i stuprocentowego zadowolenia. Salon sukien ślubnych Celebrity Boutique Białystok jest największym pod względem metrażu salonem w mieście co świadczy o zorientowaniu  na wygodę i szeroki wybór strojów ślubnych. W naszej ofercie oprócz mody ślubnej znajdują się:

  • suknie koktajlowe, wieczorowe i wizytowe
  • garnitury męskie okazjonalne, smokingi i garnitury smokingowe
  • dodatki damskie: buty, welony ślubne, woalki, toczki, ozdoby do włosów, podwiązki, biżuteria, bolerka, płaszczyki, etole
  • dodatki męskie: buty, koszule, koszule smokingowe, spinki, pasy, poszetki, biżuteria męska

Unikatowość i zarazem uniwersalność asortymentu sprawia, że każdy znajdzie to coś dla siebie. Innowacyjność salonu Celebrity Boutique to wyróżnik, dla którego warto jest odwiedzić to miejsce i przekonać się o jego wyjątkowości.


512 400 237, celebrity@slubnasuknia.pl

Celebrity Boutique – Białystok, ul. Lipowa 20, lok. II


Zobacz ofertę naszych pozostałych salonów ślubnych: