Salon Sukien Ślubnych Cymbeline Paris BiałystokCymbeline Paris

85 742 86 67, cymbeline@slubnasuknia.pl


Suknie ślubne dostępne w salonie Cymbeline Paris to bogactwo najwyższej jakości tkanin i idealnie skrojonych fasonów. Pod adresem Legionowa 30, lok. 5 mieści się królestwo zwiewnych jedwabi, szeleszczącego shantungu, mięsistych gipiur, delikatnych koronek i wielu innych materiałów o fascynującej fakturze.

Oprócz mody ślubnej, swoim asortymencie posiadamy również nietuzinkowe suknie wieczorowe. Do najważniejszego dnia w życiu przygotuje się u nas również Pan Młody, dzięki szerokiemu wyborowi eleganckich garniturów i smokingów marki New Men. W doborze stylizacji zadbamy o każdy detal, poczynając od bazowego stroju ślubnego, a kończąc na uzupełniających wizerunek dodatkach.

Salon Sukien Ślubnych Cymbeline Białystok to miejsce, w którym znajdziesz kolekcje ślubne najlepszych europejskich i amerykańskich projektantów mody.

Salon Sukien Ślubnych Cymbeline może poszczycić się organizacją kreatywnych eventów o tematyce ślubnej, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony Par Młodych. To miejsce, w którym spotykają się całe rodziny, by przy filiżance dobrej kawy debatować nad wyborem idealnego stroju.

Dzień Twojego ślubu to czas wyjątkowy, a my chcemy być jego częścią.


85 742 86 67, cymbeline@slubnasuknia.pl

Cymbeline Paris – Białystok, ul. Legionowa 30, lok. 5


Zobacz ofertę naszych pozostałych salonów ślubnych: